Odeslat stránku na e-mail:
Doplňky Škoda Roomster | BöHM

Doplňky a střešní nosiče pro vůz Škoda Roomster

Škoda Roomster je převážně využívána řemeslníky a proto jsme se rozhodli pro majitele této kompaktní dodávky / kompaktního rodinného vozu připravit sekci věnavanou střešním nosičům a dalšího příslušenství pro vůz Škoda Roomster. Můžete si zde vyprat z podélných střešních nosičů (hagusy) pro Roomster, příčníků, vybavení pro řemeslníky, sněhových řetězů, střešních boxů a dalších doplňků, které jsou vhodné k použití na vozidle Škoda Roomster.

Škoda Roomster

Oblíbený kompaktní rodinný vůz Škoda Roomster, který vyrábí mladoboleslavská automobilka již od roku 2006, je velice oblíben i u řemeslníků jako malá dodávka, která nese označení Škoda Praktik. Pro automobil Škoda Roomster na trhu existuje veliké množství různých doplňků, my jsme rozhodli pro Vás připravit výběr těch nejkvalitnějších, které vyrábí výrobci z Čech a ze střední Evropy a přitom je nabízíme za příznivé ceny.

Konfigurátor parametrů
Výrobce Všichni výrobci Atera (Německo) BöHM (ČR) HAKR (ČR) NEUMANN (ČR) THULE (Švédsko)
Potvrdit výběr

Hagusy pro vůz Škoda Roomster

Hagusy, čili podélné střešní nosiče, představují nepostradatelné vybavení vozu Škoda Roomster a montují se na střechu vozu na pevno – nejde ji již následně bez trvalých následků sundat. K podélníkům následně snadno připevníte další příslušenství, které Vám usnadní cestování a převážení nákladu. V naší nabídce jsou jak hagusy Škoda, tak hagusy od dalších ověřených výrobců, jako jsou Hakr, nebo BöHM.

Výběr podélných nosičů (hagusů)

Příčníky Škoda Roomster

Příčníky lze připevnit jak na hagusy, tak přímo na ke střeše vozidla za využití speciálních montážních patek. K příčným střešním nosičům již snadno připevníte rozměrnější náklad, nebo třeba střešní box. Příčníky patří k nepostradatelnému vybavení, které při cestování vozem Škoda Roomster oceníte.

Výběr příčníků

Doplňky na vůz Škoda Roomster

Řemeslníci zde naleznou mnoho užitečného vybavení, které usnadní převoz materiálu a rozměrnějšího vybavejí, jako jsou například žebříky. Vybrat si můžete například z velkého množství různých zarážek nákladu, popruhů a dalších doplňků. Vybavení v této kategorii je vhodné i pro běžné využití, například sněhové řetězy, nosiče na zadní část, nosiče kol a mnoho dalších doplňků pro Škoda Roomster.

Výběr sněhových řetězů

Virtuální prohlídka prodejny v Praze

Prohlédnout

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

© 2012 - 2020 Střešní nosiče BöHM