Odeslat stránku na e-mail:
Příslušenství držáků na kola | BöHM

Příslušenství k držákům kol

Více o kategorii

V naší rozsáhlé nabídce příslušenství pro nosiče kol si můžete vybrat z velkého množství montážních adaptérů, matic pro ruční utahování, náhradních pásků pro upevnění kol, rozšiřujících adaptérů pro převoz dalších kol nebo zámků Thule, které sjednotí všechny Vaše zámky u nosičů a boxů Thule. Kromě výše uvedeného v této sekci naleznete také plastové registrační značky, světelné lampy, redukce napájecích konektorů, ochranných a přepravních vaků na kola, či adaptéry na tažné zařízení, které ocení například majitelé Off Roadů. Náhradní díly nabízíme vždy v té nejvyšší kvalitě za příznivé ceny.

Využijte náš konfigurátor

Konfigurátor parametrů
Výrobce Všichni výrobci ARNO (Švédsko) Atera (Německo) Bicma BöHM (ČR) Cykell (Belgie) EUFAB (Německo) HAKR (ČR) MENABO (Itálie) MFT (Německo) NEUMANN (ČR) TANK-PLUS (ČR) THULE (Švédsko) UEBLER (Německo) UNI WESTFALIA (Německo) WJENZEK (ČR) YAKIMA (USA)
Potvrdit výběr
Garance
Virtuální prohlídka prodejny v Praze

Prohlédnout

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

© 2012 - 2020 Střešní nosiče BöHM